Δήλωση για το Μάθημα “Συμβολικές Γλώσσες Προγραμματισμού” (εαρινό εξάμηνο 2021-22)

Στο εαρινό εξάμηνο θα λειτουργήσουν δύο (2) τμήματα στο μάθημα “Συμβολικές Γλώσσες Προγραμματισμού”. Το συνολικό πλήθος ατόμων που θα γίνει δεκτό είναι 72 (36 ανά τμήμα), λόγω του περιορισμένου αριθμού ατόμων που δέχεται το εργαστήριο. Η φόρμα δήλωσης για το μάθημα “Συμβολικές Γλώσσες Προγραμματισμού” (εαρινό εξάμηνο 2021-22) θα είναι ανοικτή από τη Παρασκευή 18/02/2022 ώρα 09:00 π.μ. ως και την Τρίτη 22/02/2022 ώρα 12:00μ..
Για να μπορέσετε να συμπληρώσετε τη φόρμα δήλωσης, θα πρέπει προηγουμένως να έχετε κάνει login στον ιστοχώρο του εργαστηρίου https://clab.math.auth.gr  (login δικαιούνται να κάνουν μόνο όσοι  ανήκουν στο Τμ. Μαθηματικών Α.Π.Θ.) και να επιλέξετε από το μενού «ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ». Η φόρμα δέχεται όλους τους φοιτητές μέχρι την λήξη της προθεσμίας. Οι πρώτοι 72 φοιτητές γίνονται δεκτοί ενώ οι εναπομείναντες γίνονται δεκτοί ως επιλαχόντες.
Σημείωση. Θα πρέπει να δηλώσετε τις προτιμήσεις τμημάτων που θέλετε με τη σειρά προτεραιότητας που θέλετε
•    Τμήμα 6Α (Καθ. Ν. Καραμπετάκης) Δευτέρα 5μμ-8μμ
•    Τμήμα 6Β (Δρ. Α. Τσιάκαλος)          Πέμπτη 3μμ-6μμ
Πρώτα θα καλύψουμε αυτούς που δήλωσαν ένα τμήμα ως πρώτη προτεραιότητα και έπειτα όσους το έχουν δηλώσει ως δεύτερη προτεραιότητα. Όσοι απομείνουν θα πάνε στα τμήματα που έχουν κενά. Αν δεν έρθουν στο πρώτο μάθημα θα πάρουμε τους πρώτους επιλαχόντες.

Τμημα Β