Αναβολή μαθήματος "Εισαγωγή στον Προγραμματισμό" για την Πέμπτη 2 Μαρτίου 2023

αγαπητοί φοιτητές, σύμφωνα με την παρακάτω απόφαση Πρυτανικού Συμβουλίου ΑΠΘ, το αυριανό μας (2 Μαρτίου 2023) μάθημα στο τμήμα Α του Προγραμματισμού Η/Υ αναβάλλεται.

ο διδάσκων

Παναγιώτης Τζουνάκης

-------- Forwarded Message --------

Subject:
Ανακοίνωση του Πρυτανικού Συμβουλίου για το τραγικό σιδηροδρομικό ατύχημα στα Τέμπη

Date:
Wed, 1 Mar 2023 15:00:18 +0200

From:
ΠΡΥΤΑΝΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΑΠΘ <prytanikes-arxes@rect.auth.gr>

Reply-To:
ΠΡΥΤΑΝΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΑΠΘ <prytanikes-arxes@rect.auth.gr>

To:
auth-staff@lists.auth.gr, auth-students@lists.auth.gr, tempstaff@lists.auth.gr

Απόφαση του Πρυτανικού Συμβουλίου

Το τραγικό σιδηροδρομικό δυστύχημα των Τεμπών, έχει βυθίσει την πανεπιστημιακή κοινότητα και την ελληνική κοινωνία σε βαθύ πένθος.

Τα μέλη του Πρυτανικού Συμβουλίου εκφράζουν τη βαθιά θλίψη και συμπαράστασή τους, στις οικογένειες των θυμάτων.

Σε ένδειξη πένθους, το Πρυτανικό Συμβούλιο αποφασίζει την αναβολή κάθε εκδήλωσης του Πανεπιστημίου μας στη διάρκεια του τριήμερου εθνικού πένθους και κάθε εκπαιδευτικής δραστηριότητας για την Πέμπτη 2 Μαρτίου.

Η πανεπιστημιακή κοινότητα θα ενημερωθεί από το Πρυτανικό Συμβούλιο, για κάθε εξέλιξη που σχετίζεται με το τραγικό δυστύχημα.

Τα μέλη του Πρυτανικού Συμβουλίου